Czy znasz ten kod?

 Przyszło nam żyć w "ciekawych czasach" niestety. Coraz bardziej zaganiani tracimy kontakt z naturą, z drugim człowiekiem, z samym sobą. Zwalniamy w momentach, kiedy nasz organizm domaga się uwagi, gdy pojawia się choroba.
Ufamy wtedy, iż akademicka medycyna dysponuje panaceum na każdą chorobę. Łykamy więc kolejną tabletkę, poddajemy się zabiegowi... Nie staramy się dociec, co jest powodem pojawienia się choroby.
Śmiało możemy stwierdzić, iż w większości przypadków każda choroba spowodowana jest stresem. Znana powszechnie powinna być koncepcja pól zdrowia M. Lalonde'a według której, nasze zdrowie aż w 55% zależy od stylu życia. Zaś na styl życia w dużym stopniu składa się nasza umiejętność radzenia sobie ze stresem. Jeśli nie nauczymy się z nim radzić - prędzej czy później zachorujemy.
Książka przedstawia ciekawą koncepcje poradzenia sobie z chorobą i - jak twierdzą autorzy - można to zrobić w ciągu 6 minut. Ma ona przy tym wysoce praktyczny charakter i jest napisana bardzo ciekawie. Myślą przewodnią jest założenie, iż "istnieje jedna rzecz na planecie Ziemia, która może uzdrowić niemal każdy problem w Twoim życiu".
Zainwestuj swój czas w lekturę - na pewno nie będziesz żałował!