2016/17

Kolejny rok dobiega końca - rok niezwykły pod wieloma względami. Udało mi się ukończyć w nim 40 lat, przeżyć wiele ciekawych chwil, nauczyć się jeszcze więcej. Poznałem wielu wartościowych ludzi, czas zaś zweryfikował prawdziwe przyjaźnie ukazując, komu można zaufać.


To także rok rozwoju mojego projektu blogowego poświęconego rozwojowi osobistemu - www.metoda2p.pl. Choć łatwo nie było, udało się utworzyć wartościowy blog, który jest odwiedzany przez liczne, stałe grono czytelników.

To także rok wielu szkoleń i wydarzeń rozwojowych - i to w obydwu rolach - uczestnika i prowadzącego. Wartościowych spotkań indywidualnych z niesamowitymi ludźmi.

Ale to także rok, w którym smutek i problemy były mi nieobce. I czasami nie było wiadomo, co robić. Wtedy własnie towarzyszyły mi słowa tej magicznej piosenki wykonanej przez pana profesora Józefa Rawicza, który przemawiał w niej do mnie, bym pamiętał, że mam własną drogę. 

Za chwilę rok kolejny się rozpocznie. Ufam, że będzie udany i niesamowity. Że przyniesie wiele radości oraz spełnienie marzeń. Że będzie zdrowy i pogodny, zaś na moje drodze będą się pojawiać tylko pozytywni ludzie.
I własnie tego życzę także Tobie.
Szczęśliwego Nowego 2017 Roku!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz