Testymoniale

Jestem dumny z tych opinii, gdyż z każdym z tych wspaniałych ludzi miałem okazję współpracować i mogę powiedzieć z pełną odpowiedzialnością - to specjaliści w tym, co robią. Tym bardziej cieszą ich słowa. Dziękuję!

"Ludzie wytrwali zaczynają swój sukces tam, gdzie inni kończą niepowodzeniem" - życzmy sobie takiej wytrwałości i charakteru jak Michała.

Renata Bilmin

Michał został moim najlepszym kolegą dyrektorem dzięki swoim licznym zaletom i dzięki temu że zawsze można było, liczyć na niego. Późniejszy okres potwierdził że jest wybitnym fachowcem i ciągle dąży do nowych celów. Od takich osób zależy rozwój naszej gospodarki. Szkoda że mieszka w Olsztynie. 

Wiesław Kołodziejski

Osoba o doskonałych zdolnościach organizacyjnych. Poradzi sobie z kazdym problemem. Posiada bardzo szeroką wiedzę którą systematycznie rozwija i umiejętnie wykorzystuje w realizacji celów zawodowych. Człowiek bardzo oddany obowiązkom, wszechstronny sumienny i skuteczny. Gorąco polecam!

Alicja Maćkiewicz

Bardzo cenię sobie współpracę z P. Michałem. Jest osobą kompetentna względem pełnionej funkcji, doskonale odnajdująca się na swoim miejscu. Krótko mówiąc pewnie na lepszego szefa już nie trafie.

Krzysztof Zalewski

Współpraca z P. Michałem to czysta przyjemność. Jego osoba pokazuje jak powinien działać prawdziwy manager.

Jakub Dodo

Doskonały Fachowiec i Organizator,świetnie wprowadza swoją wiedzę teoretyczną na grunt przedsiębiorstwa którym zarządza.Jest to osoba oddana firmie,godnie reprezentująca ją na gruncie zawodowym i prywatnym.Prawdziwy Zawodowiec-Polecam!!! 

Paweł Matusiak

Prawdziwy niezwykły czarodziej! Chylę czoła! 

Michał Marcin Kaliciński

Michał Jan Bagiński to więcej niż osoba, to prawdziwy mistrz potrafiący wejść do organizacji, zdiagnozować jej potencjał i poprowadzić do sukcesu. Pracując z Panem Michałem wiemy, że współpracujemy z profesjonalistą w każdym calu mając jednocześnie, dosłownie na wyciągnięcie ręki prawdziwą rzetelną pomoc w każdym korporacyjnym i prywatnym problemie czy życiowym wyzwaniu. Michał to doradca, mentor, przyjaciel, a przede wszystkim człowiek na którego możemy zawsze liczyć. Michał Jan Bagiński to utalentowany menadżer i szef z wielką charyzmą potrafiący zjednywać ludzi i prowadzić ich do sukcesu. Michał to osoba która swoją pozytywną energią i profesjonalizmem zaraża dosłownie wszystkich wokół siebie. Każdy kto tylko spotkał go na swojej zawodowej czy prywatnej drodze doświadczał pozytywnej przemiany i napływających inspiracji na przyszłość. Michał Jan Bagiński to ikona nowoczesnego zarządzania i prowadzenia biznesu na miarę przekraczającą obecne standardy i globalne wymagania, jest zawsze krok do przodu przed resztą ... 

Łukasz Poremba

Dyrektor z nieszablonowym spojrzeniem na firmę.Ceniący ludzi którzy inwestują w swój rozwój i wiedzę nabytą w tym procesie wykorzystują w miejscu pracy.Gorąco polecam przyszłym pracodawcom.

Sebastian Siewruk

Michał, to prawdziwy menedżer, trener i fachowiec. Współpraca z Michałem była samą przyjemnością.

Grzegorz Matłosz

Znakomity zarządca. Oddany firmie, dla której pracuje. Nieustająco poszukujący nowej wiedzy i zdobywający ją.

Mariusz Dębkowski

Michał to człowiek renesansu - człowiek wielu talentów i zainteresowań. Jego wiedza jest niesamowicie głęboka w zagadnieniach, którymi się interesuje. Jest doskonałym rozmówcą. Nie tylko sympatycznym człowiekiem, ale i specjalistą w tym, co robi. Serdecznie polecam do współpracy.
Anna Puchała

Gdy zakładałem działalność gospodarczą, trafiłem na szkolenie Michała Jana Bagińskiego na temat marketingu. Jako wykładowca, jest nie tylko rzeczowy i kompetentny, ale przede wszystkim porywający i pełen charyzmy. Nie tylko uczy, ale sprawia, że nauka staje się przyjemnością sama w sobie. Wspaniały trener, polecam wszystkim! 

Dominik Marczuk

Nie wiem jak to zrobiłeś, ale ten dwupunkt po prostu działa cuda. Po naszej sesji coachingowej podczas której doświadczyłam tej metody - moje życie zmieniło się diametralnie. Mam chęć na więcej.
JS

Fajnie było razem poczarować. Spotkanie Ciebie było jedną z najbardziej inspirujących rzeczy jaka mi się przydarzyła. Dziękuję i proszę o jeszcze. Da radę?
Ania Sikora