Referencje

Moją drogę zawodową potwierdzają - oprócz doświadczenia - referencje.
Każda organizacja, w której miałem zaszczyt pracować, wiele mnie nauczyła.
Co dla mnie ważne - poznałem wielu wspaniałych ludzi.


Powszechne Towarzystwo Emerytalne Kredyt Banku S. A.
Praca w PTE Kredyt Banku była dla mnie pierwszym wielkim wyzwaniem menadżerskim. Śmiało mogę stwierdzić, że był to dla mnie "korporacyjny okres formatywny". Po pierwsze wiele szkoleń, projektów oraz możliwości rozwoju zawodowego. Po drugie możliwość zbudowania czegoś "własnego" - biura regionalnego od podstaw. W końcu możliwość uczestniczenia w wielkiej reformie. Ale najważniejszym dla mnie - z perspektywy czasu - była możliwość zbudowania dream team'u - grupy wspaniałych współpracowników, z którym razem mogłem wzrastać.BTUiR HEROS LIFE S. A.
Praca w grupie kapitałowej Kredyt Banku wiązała się z możliwością współpracy ze spółkami okołobankowymi. Jako dyrektorzy biur regionalnych mogliśmy równocześnie być szefami struktur sprzedaży w towarzystwie ubezpieczeniowym. Dało to sporo cennych doświadczeń.PUHiM Sp. z o. o.
Praca w "hotelach" to kolejne niezwykłe doświadczenie, gdyż miałem zaszczyt pracować w przedsiębiorstwie, które powstało przed moim urodzeniem, zaś większość moich współpracowników była ode mnie starsza. Dzięki tej pracy poznałem w praktyce zasady nadzoru właścicielskiego oraz zdobyłem cenne doświadczenia związane z pełnieniem funkcji członka zarządu spółki prawa handlowego.
TVK VECTRA S. A.

W przypadku Vectry, zamiast referencji, cenniejszy dla mnie jest ten list, który otrzymałem na zakończenie pracy od moich współpracowników. To był czas wielkich wyzwań. W czasie mojej pracy TVK przestawała pełnić rolę monopolisty na olsztyńskim rynku i zaczynała na poważnie konkurować z innymi podmiotami. Bardzo ciekawy czas. CORTINA S. A.
Rozpoczęcie przygody z branżą dystrybucji dóbr inwestycyjnych i niezwykłe zadanie - postawić na nogi oddział, który pada i jest przeznaczony do zamknięcia. Udało się!Grupa Refleks
A potem praca dla firmy konkurencyjnej z bardziej ambitnymi zadaniami. Budowa od podstaw oddziału w Olsztynie. Następnie tworzenie kolejnych oddziałów operacyjnych na terenie kraju. Kreacja nowej marki. A w finale współzarządzanie całą spółką.Libra Olsztyn Sp. z o. o.
Niezwykły projekt, gdyż bliski sercu, własne dziecko. Wraz z wspólnikami stworzyliśmy koncepcje marki odzieży męskiej, a nastepnie otworzyliśmy sklep z garniturami dla panów. Cenne doświadczenia w nowej branży. Warto było!Instytut Szkoleniowo-Doradczy GRUPA BARTBO
Bartbo to nieprzemijające przygoda i możliwość realizowania własnej pasji zgodnie z chińską maksymą:
Jeśli planujesz na rok, sadź ryż. 
Jeśli planujesz na 10 lat, sadź drzewa. 
Jeśli planujesz na całe życie, ucz ludzi.
Zatem uczymy, co jest czymś wspaniałym.Warmińsko-Mazurski Sejmik Osób Niepełnosprawnych
Pomagać tym, którzy szczególnej pomocy potrzebują.CFC
Ciekawy projekt i mnóstwo doświadczeń,
praca z nowymi technologiami.Czy to wszystko?
Oczywiście, że nie.
Pozostaje jeszcze garść listów referencyjnych z pracy przy projektach szkoleniowych, ale też sporo osobistych podziękowań, które są dla mnie tak samo ważne, jak nie ważniejsze. Dlaczego? Bo każda praca, każdy projekt, każde zadanie - to ludzie. Zawsze pracujesz dla nich albo z nimi.
Przeważnie jedno i drugie.
A to wartość niezwykła.